O nas

GoScooter to największa we Wrocławiu wypożyczalnia skuterów elektrycznych na minuty.  Codziennie na ulicach Wrocławia czeka na Ciebie 100 skuterów elektrycznych. Wynajem skutera elektrycznego na minuty to łatwy i szybki sposób na ominiecie korków.

Goscooter – eco skutery na minuty, to nowa marka na rynku należąca do Golden Lion Holdings, znajdująca się we wrocławskiej grupie kapitałowej GF Corp – przedsiębiorstwie, które działa od ponad dekady i w tym czasie stało się liderem w swojej branży zarówno w Polsce, jak i Europe. Wierzymy, że nowoczesny Wrocław to wspólny projekt nie tylko lokalnych władz, ale też mieszkańców i lokalnych firm. Właśnie dlatego zależy nam na promocji i rozwoju elektromobilności, dzięki której na lepsze zmienimy nie tylko wizerunek miasta, ale i myślenie samych Wrocławian o mobilności w ekologicznym stylu.

Cieszymy się że dzięki wypożyczalni GoScooter, nasze ekologiczne skutery elektryczne na minuty pomagają nie tylko rozładować korki we Wrocławiu, ale także zmniejszają poziom zanieczyszczeń powietrza w mieście.

Mamy już całkiem sporą wiedzę o pojazdach eklektycznych, ponieważ od 2017 roku prowadzimy prężnie rozwijającą się wypożyczalnię samochodów elektrycznych amerykańskiej marki Tesla.

GoScooter ® 2018 - wszelkie prawa zastrzeżone.